LISTOPADOWY „Mój Ogródek” – 23.10.2017

W bieżącym numerze podpowiadamy jak poprawnie chronić i zabezpieczać przed zimą nasze działkowe nasadzenia, zarówno w ogrodzie ozdobnym, jak i w sadzie. Pomagamy zaplanować warzywnik, bo chodź sezon rozpoczynamy dopiero wiosną, to już teraz wato wiedzieć – co będziemy uprawiać w przyszłym roku.Zainspirujemy do stworzenia na działce rabat kwiatowychkominka ogrodowego oraz nasadzeń z udziałem karłowych, bardzo dekoracyjnych klonów. Zachęcamy do uprawy na działce jesiennych rarytasów, czyli krzewów ozdobnych, atrakcyjnych pod względem oryginalnych owoców i kwiatów.Wyjaśniamy również fenomen suplementów diety – podpowiadamy kto i kiedy powinien je stosować, a kto ich przyjmować nie musi. Zachęcamy również do prawidłowego odżywiania, proponując smaczne, zdrowe przekąskipochodzące m.in. z działkowych upraw.

Tytuły warte uwagi:

• Odmień swoje rabaty! – Czujesz, że potrzebujesz zmian na działce? Sprawdź i skorzystaj z naszych pomysłów i gotowych pomysłów!

• Owocowe perełki – Tylko u nas, gatunkowi odmieńcy! Zdobią, intrygują a przy tym bardzo smakują!

• Osłony z fasonem – Zima nie musi być nudna! Zainspirujcie się naszymi pomysłami, a osłonięte rośliny na działce staną się bardzo atrakcyjne.

• Ściągawka z nawożenia – Masz problem z dawkowaniem nawozów? Ta ściągawka jest dla Ciebie! Sprawdź i odpowiednio zastosuj w sadzie, warzywniku i na rabatach ozdobnych.

źródło: Krajowa Rada PZD