Marcowy „Mój Ogródek” – 23.02.2017

W marcowym numerze doradzimy których ozdobnych gatunków nie ciąć i jakie prace wykonać wiosną na działce. Polecimy także atrakcyjne wysokie byliny, doskonałe do aranżacji działkowych zakątków. Zachęcimy do uprawy obwódkowych warzyw oryginalnie  prezentujących się na ozdobnej rabacie. Podpowiemy – jaki kompostownik wybrać i jak pozbyć się brzydkiego zapachu kompostu. Przedstawimy oryginalne rośliny iglaste o pstrym zabarwieniu igliwia, idealne do działkowych kompozycji, a także zainspirujemy do stworzenia atrakcyjnych murków kwietnych.

Szczególnie polecamy:

Najpiękniejsze powojniki – Polecamy najpiękniejsze powojniki. Poznaj je bliżej, zamów – w sklepie wysyłkowym „działkowca” i posadź! Ciesz się piękną kwitnącą działką.

Owocowa moda – Skorzystaj z naszych informacji! Tylko u nas dowiesz się co nowego czeka nas w tym sezonie w sadzie!

Kolorowe zakątki – Z nami każdy zakątek działki będzie piękny! Sprawdź, co posadzić w miejscach zacienionych, tak aby było tam kolorowo i wesoło!

Najlepsze brzoskwinie i morele – Nie ma to jak z własnej działki! Z naszym doborem odmian będziesz cieszyć się zdrowymi, pysznymi i dorodnymi owocami!

Źródło: Krajowa Rada PZD