ROD KOLEJARZ Kędzierzyn-Koźle – Nagrody konkursowe oficjalnie przekazane laureatom.

Konkurs okręgowy pod nazwą „Ogródek warzywny moich marzeń” edycja 2021 oraz konkurs okręgowy pod nazwą „Wzorowa Działka Okręgu Opolskiego roku 2021” zostały rozstrzygnięte a laureaci nagrodzeni na Wojewódzkim Dniu Działkowca w Opolu 4 września 2021 r. Ze względu na nieobecność części laureatów z Kędzierzyna-Koźla na obchodach wojewódzkich, ich nagrody i upominki zostały przywiezione do Kędzierzyna przez Panią Prezes ROD KOLEJARZ.

Zarząd postanowił zorganizować na tę okoliczność spotkanie i przekazać uroczyście wszystkie nagrody laureatom podczas przyjęcia okolicznościowego, które odbyło się 11 września 2021 roku. Radość nagrodzonych dzieci była ogromna, cieszyły się z dyplomów oraz nagród a rodziców rozpierała duma.

Oficjalnie została również przekazana główna nagroda za zajęcie pierwszego miejsca za Wzorową Działkę Okręgu Opolskiego w 2021 roku. Zwycięzcy to Państwo Danuta i Władysław Jachimczak, którzy użytkują działkę na terenie Ogrodu ROD KOLEJARZ.

Nagrodzeni jak również wszyscy działkowicze oraz Zarząd są bardzo dumni. W naszym ogrodzie jest wiele pięknych działek, może w przyszłym roku będzie więcej zgłoszeń do konkursu na Wzorową Działkę, do czego bardzo zachęcamy.

Jarosław Synyszyn
Wiceprezes ROD KOLEJARZ Kędzierzyn-Koźle