Specjalistyczne szkolenie dla instruktorów SSI

Polski Związek Działkowców – Okręg Opolski w Opolu informuje, iż w lutym 2016 r. w miejscowościach: Brzeg, Kędzierzyn – Koźle, Kluczbork, Krapkowice, Opole, Nysa odbędą się specjalistyczne szkolenia dla instruktorów ogrodowych, okręgowych i krajowych Społecznej Służby Instruktorskiej oraz kandydatów na instruktorów ogrodowych.

Natomiast już w najbliższy wtorek tj. 23.02.2016 r. zapraszamy do NYSY gdzie w siedzibie ROD “Andrzejewskiego” przy ulicy Jagiełły 23 a odbędzie się szkolenie dla instruktorów SSI.

imagessss  POBIERZ – TERMINARZ WSZYSTKICH SZKOLEŃ

Celem szkoleń jest pogłębienie wiedzy instruktorów fachowych z zakresu działań ekologicznych na działce, pozachemicznej ochrony roślin a także wiosennego cięcia drzew i krzewów owocowych (w zależności od warunków pogodowych przewidziany jest pokaz cięcia).

W trakcie szkolenia zapewniamy uczestnikom ciepłe napoje oraz materiały szkoleniowe (publikacje fachowe Wydawnictwa „działkowiec”).

Prosimy o potwierdzenie  zgłoszenia udziału w szkoleniu na co najmniej 1 dzień przed szkoleniem na adres: opole@pzd.pl. Zgłoszenia telefoniczne będą przyjmowane do godz. 14:30 pod numerem telefonu 77/454-28-52.