Ponad 100 tysięcy złotych dla ROD ,,Przyszłość” w Namysłowie – 28.10.2022r.


W dniu 28 października 2022r. w siedzibie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Opolu odbyło się podpisanie czwartej umowy
w ramach konkursu grantowego pn. ,,Rozwój zielonej infrastruktury poprzez wsparcie ogrodów działkowych”.

W spotkaniu, podczas którego podpisano umowę uczestniczyli ze strony ARiMR w Opolu Wojciech Komarzyński Dyrektor Oddziału Regionalnego ARiMR w Opolu, Marcin Krasoń Z-ca Dyrektora Oddziału Regionalnego ARiMR w Opolu, Przemysław Tetłak Z-ca Dyrektora Oddziału Regionalnego ARiMR w Opolu oraz Jolanta Bińczycka z-ca kierownika Wydziału ds. Wdrożeń Biura Wsparcia Inwestycyjnego ARiMR oraz przedstawiciele Zarządu ROD ,,Przyszłość” w Namysłowie Prezes Zarządu ROD Teresa Karolewska, I Wiceprezes Krystyna Pacholik oraz Wiceprezes Roman Żurkowski. Natomiast z ramienia Okręgu PZD w Opolu obecni byli pełnomocnicy Polskiego Związku Działkowców:  Prezes Okręgu Bartłomiej Kozera i Sekretarz Okręgu Zygmunt Popielarczyk.

Podczas spotkania Prezes Okręgu podziękowała przedstawicielom ARiMR za umożliwienie ogrodom działkowym uzyskania wsparcia co przyczyni się do ich dalszego rozwoju oraz żywi nadzieje na powstawanie to kolejnych programów z których ogrody działkowe będą mogły skorzystać w przyszłości.

Ogrodowi składamy serdeczne gratulacje i  liczymy, iż kolejne umowy dla kolejnych ROD zostaną podpisane niebawem.

Malwina Moczko – Wieszołek

Inspektor ds. inwestycji OZ PZD w Opolu