Szkolenia dla nowych działkowców 2020

W związku z wprowadzonym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej stanem epidemii, Krajowy Zarząd PZD w Uchwale nr 71/2020 z dnia 27 marca 2020 r. zdecydował, iż odwołane zostają terminy wszelkich szkoleń, w tym również szkoleń dla nowych działkowców. Bieżąca sytuacja w kraju związana z rozwojem Korona wirusem nie pozwala na określenie i przesądzenie, jak długo sytuacja ta będzie trwała. Oznacza to, iż w bieżącym roku, nie odbywają się szkolenia dla nowych działkowców, a zaplanowane zostały odwołane.

W ramach szkolenia na stronie internetowej Okręgowego Zarządu PZD w Opolu ukażą się artykuły – porady ogrodnicze przeznaczone w szczególności dla nowych działkowców. W tym czasie warto sięgnąć również po miesięcznik “działkowiec” i “Poradnik początkującego działkowca”, a także Statutu PZD, Regulaminu ROD i najnowszą broszurę „Warzywnik intensywnie” oraz “Bądźmy EKO”. Wydawnictwa te są źródłem wiedzy i znacząco wpływają na prawidłowość korzystania i uprawy działki. Koszty publikacji pokrywane są przez Krajową Radę PZD i dla nowych działkowców wszystkie te wydawnictwa przekazywane są bezpłatnie.

informacja slider

Zachęcamy również do odwiedzenia stron internetowych Okręgowego Zarządu PZD w Opolu http://ozoopole.pzd.pl/  i Krajowej Rady PZD http://pzd.pl/ na których to znajdziesz zawsze najświeższe bieżące i aktualne informacje dotyczące właśnie Ciebie – Działkowca – Członka Polskiego Związku Działkowców.