Harcerze w ROD “Kolejarz” w Kędzierzynie – Koźlu !

Czuwaj!

Tym pozdrowieniem drużyny harcerskie i zuchy z Hufca ZHP im. Wł. Planetorza, rozpoczęły Obchody Dnia Myśli Braterskiej (26 lutego br.) Na ten wyjątkowy dzień udostępniliśmy Harcerzom teren naszego Ogrodu. Był to dzień pełen wrażeń i niezapomnianych chwil. Dzięki grze terenowej dzieci mogły bliżej poznać historię osób kształtujących harcerstwo na tych terenach. W naszym mieście jest grupa osób, rozwijających zainteresowania młodych ludzi, obcowaniem z naturą lub pomagająca innym. Wspólnie wykonywane zadań daje wiele satysfakcji i pogłębia więzi między ludzkie, których zaczyna brakować w dzisiejszych czasach.


Na koniec tak wspaniałego dnia wszyscy wspólnie zasiedli przy ognisku, które odbyło się przy Domu Działkowca ROD im „KOLEJARZ”. Impreza zakończyła się bardzo późno, wszyscy bezpiecznie spędzili czas na świetnej zabawie, przy wspólnym śpiewie harcerskich piosenek. W uroczystości udział wzięło ponad 100 reprezentantów z 2 Gromad zuchowych i 7 drużyn harcerskich.

Tak licznego grona Zuchów i Harcerzy jeszcze nie gościliśmy na naszym Ogrodzie, może następnym razem będzie więcej? Jak zawsze miło Was gościć zapraszamy ponownie.

Wiceprezes ROD “Kolejarz” w K-Koźlu Jarosław Synyszyn